Polska liderem rozrywki.

Energylandia z największą ilością roller coasterów w Europie!

Jako firma jesteśmy agentami Energylandii i sprzedajemy ich bilety z 5% upustem poniżej ceny oferowanej w kasach Energylandii. Bilety można u nas nabyć na miejscu w biurze oraz zdalnie. W połączeniu z noclegiem – również za pomocą bonu turystycznego.

Park Rozrywki Energylandia został otwarty w 2014 roku i od tego czasu, nawet przez chwile nie próżnuje – ciągle rozwija się i poszerza swoją listę atrakcji o dodatkowe strefy i obiekty. Imponujący postęp działań Parku łączy się z projektowaniem i budową coraz to nowszych roller coasterów.

14 lipca 2021 r. Energylandia obchodziła 7 urodziny, podczas imprezy z dumą ogłoszono, iż Park jest obecnie numerem 1 w Europie pod względem ilości roller coasterów! Jest ich tu aż 18!

Energylandia dzięki swej ciągle rosnącej popularności i zdobytym wyróżnieniom znacząco wpływa na rozwój turystyki regionu. W wyniku szerokiej działalności Parku z roku na rok województwo małopolskie staje się coraz częściej odwiedzane, co działa napędzająco na tworzenie coraz liczniejszej bazy miejsc noclegowych, która już teraz liczy kilka tysięcy miejsc położonych najbliżej Energylandii!

Rozwój turystyki to również infrastruktura i komunikacja zbiorowa. Prawdziwy motor napędowy na poszerzenie skali tych sektorów widoczny był w sezonie letnim Energylandii, do Parku można było dojechać bezpośrednio z 18 miast w Polsce. Na stronie internetowej Energylandii można kupić bezpośrednie bilety pociągowe i autobusowe, kursujące między innymi z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy czy Opola. Więcej informacji na temat dojazdu do Parku komunikacją zbiorową tutaj. Warto także wspomnieć, że ekspansja gałęzi turystycznej regionu pobudziła do rozwoju także infrastrukturę drogową i pieszą.