Wczoraj i dziś:

Firma została założona w 1995 roku jako firma handlowa specjalizująca się głównie w sprzedaż odzieży i innych tekstyliów w handlu obwoźnym. W 2004 roku otworzyliśmy sklep z odzieżą damską na ul. Jagiełły 1 w Oświęcimiu o nazwie „Marta”. W roku 2008 uruchomione zostały pierwsze usługi tj. działalność finansowa – pośrednictwo kredytowe, oraz pośrednictwo ubezpieczeniowe. Uruchomione zostały również pokrewne usługi biurowe jak: wydawanie paczek, ksero, realizowanie opłat za media, tłumaczenia itp. Z uwagi na zmiany ekonomiczne w kraju, z oferowanych usług pozostała jedynie działalność na rynku ubezpieczeniowym.

Jako ostatnie (w 2018 roku) uruchomione zostały usługi w branży hotelarskiej i mieszkaniowej, związane w głównej mierze z najmem mieszkań i apartamentów, zarówno w najmie krótko jak i długoterminowym, a także w zakresie sprzedaży biletów do jednego z największych w Europie Rodzinnych Parków Rozrywki „Eenergylandia”.

Zasięg:

Firma prowadzi działalność w głównej mierze na rynku lokalnym tj. Oświęcim i okolice. Jednakże w zakresie handlu, firma obejmuje swoim działaniem miasta sąsiadujące np. Bielsko-Biała. W działalności ubezpieczeniowej posiadamy klientów z terenu całego kraju, ale także poza granicami Polski. Podobnie ma się sytuacja w najmem krótkoterminowym, gdyż klienci przyjeżdżają do nas z całego świata, i co bardzo nas cieszy – często powracają.

Jest tak (i co dalej?):

Pragnąc, by nasza firma systematycznie się rozwijała – nieustannie wprowadzamy nowe usługi oraz narzędzia, w szczególności związane z najmem krótkoterminowym.

W minionym roku uruchomiliśmy serwisy rezerwacyjne Booking.com i AirBnB, obsługę Polskiego Bonu Turystycznego oraz sprzedaż biletów do Energylandii.

Wprowadziliśmy do zakresu działalności transfery dla klientów, a w niedalekiej przyszłości możliwość wypożyczenia rowerów i organizację wycieczek po okolicznych atrakcjach turystycznych. Wraz z poszerzaniem zakresu działalności, rozbudowujemy również samą bazę noclegową, a także udogodnienia dla klientów.

Jednocześnie nie zamykamy się na siebie. Zarówno w kwestii handlu, ale również w dziedzinie ubezpieczeń i najmów, współpracujemy z instytucjami samorządowymi oraz szeregiem lokalnych firm, czym chwalimy się również na prezentowanej stronie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania z naszą ofertą, oraz kontaktu.